Nowości

 

nowy dom misia ludwiczka

"Gucio popatrzył na swojego przyjaciela. Brązowo - rudy Ludwiczek smętnie spoglądał na świat jednym oczkiem... Bo zamiast drugiego miał tylko ponuro zwisającą nitkę. I cóż to? Co się stało z jego brzuszkiem? Ktoś go rozpruł i powyciągał z niego watę."

Gucio ma pięć lat, pokój pełen zabawek i jeden brzydki zwyczaj.

Czy zabawki, które już się znudziły mogą dostać nowe życie i nowy dom? Czy porwany miś i pęknięty bębenek muszą trafić do kosza na śmieci? Gdy w pokoju Gucia pojawia się mama z wielkim tekturowym pudełkiem i wspomina o porządkach, Gucio nie ma pojęcia, o co chodzi. Co się stanie ze zniszczonymi zabawkami i rzeczami, którymi chłopiec już się nie bawi?

SUPER OFERTA!

O książce

"Nowy dom misia Ludwiczka" to ciepła, barwnie ilustrowana opowieść dla dzieci w wieku przedszkolnym. Będzie świetnym punktem wyjścia do wspólnej rozmowy o tym, że rzeczy mają wartość i powinniśmy je szanować. Zamiast psuć i niszczyć, zdecydowanie lepiej jest dbać o nasze zabawki i inne przedmioty należące zarówno do nas, jak i do innych. 

W książce znajdziemy wskazówki, co możemy zrobić z zabawkami, które już się znudziły lub z których dzieci już wyrosły. Mali czytelnicy dowiedzą się również, co się dzieje z rzeczami, które wyrzucamy na śmietnik. Nie jest to przecież obojętne dla naszego środowiska.

  • twarda oprawa
  • najlepszej jakości papier
  • duże litery
  • atrakcyjny format (24*24 cm)

Zajrzyj do środka

Zamów pakiet w super cenie

Teraz "Julek i dziura w budżecie" oraz "Nowy dom misia Ludwiczka" kupicie w pakiecie za 49 zł