Bajkowierszyki

 

Czy Karol naprawdę widział UFO?
Dlaczego Amelka dostaje masę prezentów, a mimo to jest coś, czego zazdrości Hani?
Skąd wziąć pieniądze na wymarzony rower?
Co wprawiło Olka w osłupienie?
I skąd biorą się dzieci?

 

Jeśli chcecie znać odpowiedzi na te i inne pytania, "Bajkowierszyki dla młodej publiki, czyli o(d)powiadania na ważne pytania" są propozycją idealną dla Was!

wierszowanych opowiadań
bajecznych ilustracji
stron wspólnego czytania

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Kto za tym wszystkim stoi?

Cześć, mam na imię Kasia i nałogowo piszę bajki dla dzieci (chociaż nie tylko, bo zdarza się, że również dla dorosłych.

Pisanie jest moją wielką pasją, a pisanie wierszem przychodziło mi łatwo praktycznie, odkąd nauczyłam się prawidłowo trzymać długopis.

 Po co piszę? Staram się w ten sposób dodać odrobinę koloru do szarej rzeczywistości dnia codziennego. Poza tym, uważam, że taka forma przekazu jest idealna dla dzieci, które chłoną wiedzę, o ile poda im się ją w odpowiedni sposób.

 

W swojej pracy mam ten komfort, że gdy tworzę coś dla młodszych odbiorców, moje teksty przechodzą dodatkowo “szczegółową kontrolę jakości” w wykonaniu moich trzech synów. Można więc śmiało powiedzieć, że moje bajki są testowane na dzieciach!

Cześć! Nazywam się Agata i jestem ilustratorką. Rysowanie, podobnie jak dla Kasi pisanie, jest ze mną odkąd sięgam pamięcią.

Zaczęło się niewinnie, jak zawsze w wieku największej fantazji i swobody tworzenia (czyt. pierwsze 2-3 lata) od kredek Bambino, potem przez kredki świecowe, farbki plakatowe, ołówki, aż do duuużej ilości plasteliny. (Do dziś moja mama wyskubuje jej resztki z dywanu ;))

I choć moje prace dziś są robione cyfrowo, na tablecie, zawsze mam ze sobą swój brudnopis, w którym powstają pierwsze zarysy postaci i koncepty rysunków. Ja i mój szkicownik jesteśmy nierozłączni.

Pokochałam sztukę dla dzieci z całego serca. Wierzę, że ciepłe słowa bajek, okraszone barwną ilustracją budują pozytywne i pełne emocji wspomnienia. Co chcę przekazać? Twórz. Rób to co sprawia Ci przyjemność, tańcz, śpiewaj, maluj, bądź artystą i poznawaj świat, byś był mądrym i radosnym dorosłym.

"Bajkowierszyki" I "Julek" to duet idealny. To mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny. Pakiet kupisz w super cenie - 46 zł.

PATRONI